Prośbą o sponsoring wycieczki szkolnej
K.I. Gałczyńskiego, które odbędą się w dniach 14 i 24 października 2009 roku w Otwocku.PROŚBA O SPONSORING/DOTACJĘ TURNIEJU TAŃCÓW POLSKICH Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania przez Państwa Firmę Turnieju Tańców Polskich w formie towarzyskiej, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 12-14 września br.Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania/dotacji obchodów Dnia Dziecka, które odbędą się w dniu 1 czerwca 2012 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Karpaczu.. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania działań w projekcie „ Sieć współpracy organizacji pozarządowych pogranicza" (PL-BY-UA 2007 - 2013).. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce zwracają się do Państwa z uprzejmą prośbą o nieodpłatne przekazanie towarów, wyrobów lub gadżetów Państwa firmy,Bryant24 Szkoła Podstawowa w Warszawie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 444 w Warszawie W imieniu społeczności szkolnej zwracam się z uprzejmą prośbą o pozwolenie na zorganizowanie dyskoteki szkolnej w dniu 23.09.2011.. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektronicznąPodstawową zasadą, którą organizacje kultury powinny zrozumieć i przyswoić jest to, że firma sponsoruje kulturę dla osiągnięcia różnego rodzaju korzyści, które mają ostatecznie doprowadzić do jej lepszych wyników ekonomicznych..

Aby jednak się udało konieczne jest przede wszystkim wysłanie listów z prośbą o sponsoring do firm i organizacji.

Wyjazd ten ma na celu zwiedzenie stolicy Francji oraz zapoznanie się z bogatą kulturą jej mieszkańców.Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc naszym małym podopiecznym w postaci organizacji profesjonalnych zajęć terapeutycznych i świetlicowych.. ul. Plac 1000-lecia PP1 16-123 Kuźnica.. 2009-03-30 17:56:17Jesteśmy jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej.. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących napisania takiego podania.DLACZEGO WAM SIĘ OPŁACA NAS WESPRZEĆ.. Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze.. Do organów samorządowych, państwowych i osób prywatnych w sprawie organizacji „zielonej szkoły".. jubileuszu 100 - lecia I Liceum Ogólnokształcącego im.. Zamów abonament.. 1.Międzynarodowy Przegląd Zespołów Folkowych / 13 -14.02.. Spotkanie przy muzyce pozwoli nam lepiej się poznać, udoskonalić swoje umiejętności taneczne, poczucie rytmu, a także kondycję fizyczną.Wniosek o dofinansowanie wycieczki (Wype łniony i zaopiniowany przez wychowawc ę wniosek nale ży dostarczy ć na r ęce Prezydium Rady Rodziców) Osoba wnioskuj ąca (ucze ń, rodzic/opiekun, wychowawca, organizator imprezy)zabezpiecza powrót uczestników wycieczki do miejsca zamieszkania tzn. określa i informuje rodziców o czasie i miejscu zakończenia wycieczki; dopilnowuje , by wszyscy uczestnicy wycieczki posiadali niezbędny sprzęt i ekwipunek ; informuje szkolnego inspektora B.H.P o ewentualnych wypadkach , które miały miejsce w trakcie wycieczkiPodanie to pismo urzędowe, a więc trzeba w nim zachować określony układ i porządek treści..

Szanowni Państwo, Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania / dotacji obchodów 90-lecia Liceum Ogólnokształcącego im.

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT - TEL.. Wycieczka zgodnie z planem odbędzie się 10 lutego 2013 roku.. Nasza Fundacja powołana została, aby nieść pomoc osobom potrzebującym opieki i wsparcia, zwłaszcza dzieciom niepełnosprawnym, z .Zwracam się z uprzejmą prośbą do szanownej dyrekcji z prośbą o dofinansowanie wycieczki szkolnej do kwoty 400zł.. Szkolna 15 Burmistrz Miasta i Gminy Kostrzyn Sz. P. Tadeusz Bąk--->Zwracam się w imieniu całej klasy z uprzejmą prośbą o dofinansowanie klasowej wycieczki do Malborka, która ma odbyć się w maju.--->Prośbę swą motywuję tym, że wyjazdy w miejsca, gdzie obcuje się z dziejami naszego narodu bardzo kształcą i pomogą nam na .wzor-pisma-do-sponsora-pomocny-w-wystosowaniu-prosby-o-wsparcie-finansowe.. Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy „Pogranicze" w Kuźnicy.. Jana Zamoyskiego w Zamościu.. Zajmujemy się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne.. Za okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy..

2015r.Zwracam się z uprzejmą prośbą o dofinansowanie wycieczki szkolnej do Paryża, organizowanej przez prof. Michała Jakiegośtam, która ma odbyć się w dniach 24-28.01.2011r.

Planujemy zorganizować imprezę z zabawą i muzyką.. Ponadto poprawiłoby to wizerunek szkoły.. Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Kostrzyn, 20.01.2008r Anna Kowalska 69-028 Kostrzyn ul. Zaloguj.. Swoją prośbę motywuję tym, że wielu uczniów chciałoby pomóc fundacji w ich działalności.. Posiadamy największą w Europie Centralnej sieć stacji paliw zlokalizowaną w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie.Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp.. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową, którą pragniemy wykorzystać na realizację zajęć w formie zielonej szkoły.PROŚBA DO SPONSORÓW: Szanowni Państwo Rada Rodziców, Społeczny Komitet Pomocy Szkole i Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im.. Kosz jest około 350-400 zł.. Niestety chodzę do małej szkoły (jest tylko IIIa i b, liczące po 19 i 18 osób).. Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko bawiły się, ale także.PROŚBA O SPONSORING.. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust.. Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 123 ul. Zielona 2Wysłany: 2010-01-12, 15:44 DOFINANSOWANIE WYCIECZKI SZKOLNEJ..

503 121 456 ORAZ 504 130 635.W imieniu Samorządu Uczniowskiego zwracam się z prośbą o zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja.

Razem z klasą na koniec gimnazjum wybieramy się na wycieczkę do Pragi lub Krakowa.. Stwarzając warunki do uprawiania sportu mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów.. Zapomniałem hasła.. Ma swój początek na szkolnych i osiedlowych boiskach.. NADZÓR PEDAGOGICZNY.. Poznanie motywacji potencjalnego sponsora pozwoli określić, w jaki sposób należy z nim rozmawiać.Napisz list oficjalny do do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie stroju do przedstawienia szkolnego ; ) 2010-02-12 13:14:12; jak napisać list do dyrektora z prośbą o wycieczke do Rzymu 2009-10-04 21:41:05Miło nam poinformować o przypadającym 3 i 4 czerwca 2016r.. Sponsoring nie jest filantropią.. Podanie - treść (prośba z uzasadnieniem); pismo urzędowe o charakterze prośby, np o: - dofinansowanie nauki - przyjęcie do szkoły - wydanie karty rowerowej - wydanie duplikatu świadectwa - fundusze dla kółka ekologicznego - przeniesienie do innej klasy Nadawca - Osoba prywatna, np.Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt