Wymagania na moderatora discord
Jestem chętny do zostania moderotrem na jakimś serwerze.. Wiek od 13 lat.. Co dalej jeszcze chcą tego nie wiem.. To też na tyle w tym punkcie!. : Tak, jestem helperem PvP na pewnym serwerze, ogarniam komendy na wysokim poziomie.. Musisz mieć co najmniej 500 członków na swoim serwerze.. Rekrutacja na moderatora - WYMAGANIA - Minimum 10 lat - Minimum 15 minut wolnego czasu dziennie - Znajomość regulaminu - Dobra znajomość ortografii - Częste granie na jednym trybie Aby napisać podanie zastosuj się do wzoru!. Zapraszamy podania na Młodszego Moderatora Wymagania: - Minimum dwa tygodnie gry na serwerze - Minimum czternaście lat - Sprawny, dobrze działający mikrofon - TeamSpeak3 oraz Discord Wzór: Kod:1. .. (Wymagane podanie Nicku zgodnego z YT).. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Eryk, chodzę teraz dokładnie do 3 gimnazjum (które wymiera).. Obserwujący 0.. Jeżeli nie masz tyle czasu, to bez sensu jest zgłaszanie się) - perfekcyjna znajomość zasad gry oraz regulaminu - min.. ROLA SPRAWY TECHNICZNE DAJE CI SWOBODĘ W EDYTOWANIU RÓL .Wymagania: - minimum 10 lat - posiadanie fb, i ewentualnie discord + ts3 - Możliwość rozmawiania, pisania - Dobra ortografia - Zaprosić minimum 10 osób do grupy - Płeć obojętna - Trzeba być miłym, sympatycznym i mieć dużo czasu by pomagać innym Wzór: 1.. Imię: 2.. Lubię nieść pomoc, osobom, które słabiej sobie radzą w jakiejś dziedzinie, a ja akurat mam wiedzę na ten temat..

Wzór podania na Moderatora oraz wymagania.

Wiek: 153.. Przegląd serwera wymaga tej liczby, żeby można było śledzić postępy do odblokowania aplikacji do programu.. Kopiowanie, modyfikowanie avatarów lub nicków innych użytkowników wiąże się z karą.. 0 głosów - średnia: 0; 1; 2; 3; 4; 5; Wymagania na ChatModeratoraRekrutacja na moderatora,technika - napisał w Kosz: Witajcie, Wraz z moim kolega szukamy moderacji,techników oraz budowniczych na nasz serwer wymagania: Wymagania na Moderatora wiek:minimum 13 lat znajomość w minimalnym stopniu języka angielskigo Brak popełniania błędów ortograficznych .Temat wątku: Podanie na Moderatora oraz Twój nick, obowiązkowo trzeba wybrać .. Jeśli jest to mały serwer bez problemu pomogę go rozwinąć jeśli jest duży to tym bardziej chętnie będę pomagał.Wymagania na Moderatora: dość dobra, dobra lub bardzo dobra znajomość zasad ogame i wiedza ogólna z gry (w zależności od moderowanego działu) oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum i regulaminu działu, do którego kandydat startuje,1.. WTytuł podania powinien wyglądać następująco [Podanie] Nick.. - głos po mutacji - odpowiednia frekwencja na serwerze (min.. Wymagania na Moderatora Sieci CSKatowice.com.. Rekrutację na moderatora .. Jesteśmy grupką osób która postanowiła założyć ten serwer aby pomóc ludziom znaleźć swój wymarzony serwer discord, na którym będą mogli spędzać swój wolny czas oraz rozwinąć swój własny, unikalny .Jestem dość aktywny na serwerze pomagam w szybkim tempie odpowiadam na pytania zadawane przez graczy..

Nowy temat; 1 post w tym temacie ...Wzór podania na moderatora: Wymagania: Wiek: Min.

Coś o sobie: Jestem osobą kreatywną, lubiącą odkrywać nowe rzeczy, gry i inne różne rzeczy.. Dołącz na nasz oficjalny serwer Discord-translate join.. lat 16 Aktywność na forum Aktywne uczestniczenie w życiu forum Warunek konieczny, brak konfliktów w zespole CS Wrocław Min.. Jestem bardzo pewny siebie ( jest to dość duża zaleta ).. Działa.. Teamspeak 3, Discord Znajomośc angielskiego WZÓR:Wzór piszemy w odpowiedzi.. Chat, hang out, and stay close with your friends and communities.Wymagania: Konto premium Minimalny wiek 14 lat Bardzo dobra znajomość regulaminu oraz taryfikatora kar obowiązujących na serwerze Dyspozycyjność (poświęcanie na serwer minimum 2 godzin dziennie) Duża aktywność na serwerze gry Posiadanie konta na forum (znajomość zasad funkcjonowania forum, aktywność) Znajomość podstawowych komendSzuka ktoś moderatora na discordzie.. Jego zadaniem jest dbanie o porządek, schludność oraz dobry wygląd merytoryczny forum przez siebie wybranego.. Notatki.. Musisz mieć co najmniej 50 rozmawiających (osób, które regularnie rozmawiają) tygodniowo.KONKURS TRWA DO GODZINY 19:17 WYMAGANIA: SUBSKRYBCJA I ŁAPKA W GÓRĘ!. WBIJAĆ NA DISCORD DO WYGRANIA JEST ROLA SPRAWY TECHNICZNE!. 27-07-2019, 21:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2019, 11:56 przez bakusiovskyyyy.).

50 godz. spędzonych na serwerzeSpokojnie będzie jeszcze rekrutacja na moderatora!

Administrator Ciek wita zarządza tym.. Ułatw sobie życie.Rekrutacja na Test Moderatora Discord !. 1,5 godziny dziennie.. Jestem też bardzo kreatywny, myślę, że dużą moją zaletą j.Zaloguj za pomocą Discord.. Uzyskaj instrukcję dla tej komendy w Discordzie poprzez napisanie: -translate help miscSkoro wybierasz się na super ekstra konwenty związane z grami, pora się wyposażyć!. Wymagają podania poczty e-mailowej i sprawdzają czy robotem nie jesteś.. Poprawiony punkt 3 Wiadomość dodana przez Ogen Dogen.. Ile masz lat?. Sprawny Mikrofon.. Napisz coś o sobie (minimu.Regulamin Serwera Discord.. Odpowiedz na wszystkie pytania i powiedz, co tobą kieruje.Zależy jak mnie ludzie oceniają, ale myślę że w sytuacjach które tego wymagają, no to trzeba jakoś zachować.. Zakazane jest proszenie o nadanie roli/rangi czy statusu moderatora na każdej platformie.Aplikacja [CV] na stanowisko Moderatora wybranego działu forum Czym zajmuje się Moderator Forum?. Wymagana aktywność (3000km/msc).. Poniżej opisujemy kilka istotnych dla nas rzeczy: Bądź sobą i pokaż nam swoją wspaniałą twarz.. Ale zanim do tego przejdziemy, zerknijmy na to, czego szukamy w podaniach na Uczestników eventów.. Przestań płacić za serwery TeamSpeaka i nie męcz się ze Skypem.. Moderatora powinien cechować spokó.Wymagania: - Konto na stronie - Wiek +14 lat Wzór: Imie: - Email: - Wiek: - Discord: (Nametag z discorda np. Mespeczek#6377) Jak Ogarniasz forum: - Kilka informacji o tobie: -Wymagania: 1..

(krótki list motywacyjny): Cos o sobie: Formy kontaktu:Chciałem wejść na discord, żeby zobaczyć czy działa i pogadać trochę.

Mój serwer Discord Jeśli dostaniesz bana i twoim zdaniem nie powinieneś go mieć .Darmowy i bezpieczny komunikator dla graczy do rozmów głosowych i tekstowych, działający zarówno na Twoim komputerze jak i telefonie.. bo czytałem, że uprawnienia trzeba mieć.. 7.Zaproś bota na swój serwer-translate invite.. Imie: Wiek: Dlaczego ty?. Interesuję się grafiką i animacją komputerową.Wymagania na stanowisko Moderatora serwera: - ukończone 14 lat (musi być, koniec kropka.). Zrezygnowałem, bo dużo roboty.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt