Czy na kolczyk trzeba mieć zgodę rodziców
poza tym .Pamiętaj, że o taki kolczyk trzeba bardzo dbać.. Byłam z koleżanką i musiała pokazać dowód swojej mamy i nawet zadzwoniła do jej mamy z pytaniem, czy jest zgoda.. Polska judykatura zaliczyła do kategorii spraw istotnych wyjazd dziecka za granicę.trzeba mieć 18.. Spora część rodziców błędnie jednak sądzi, że wakacyjny wyjazd za granicę to właśnie sprawa dla dziecka mniej istotna.. No więc dużo zależy od kosmetyczki, ale wiadomo jak masz malutko latek i wyglądasz młodo to też trochę inaczej jest.Sayuri, robisz kolczyk i po sprawie.. bo chce sobie przebic dodatkowe dziurki na platku ucha i nie wiem czy musze isc z rodzicami.. I czy może wdać się zakażenie?. Być może trzeba uzyskać zgodę rodziców, zanim przebijesz sobie jakąkolwiek część ciała.. 2012-01-26 18:53:01Czy na kloczyk w pępku trzeba mieć zgodę od rodziców?. jak namówić rodziców na kolczyk w nosie.. 2019-02-16 13:27:03;Chcę, żebyś też pamiętał/a, że zgoda rodzica na wydanie paszportu dziecku nie jest jednoznaczna ze zgodą na przekroczenie granicy.. 2010-03-16 17:40:05Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Czy na kolczyk helix trzeba mieć zgodę rodziców ?. Zdecydowana większość młodzieży uważa, że kolczyk w nosie jest oznaką indywidualizmu, niekiedy też podkreśla .Nowe pytania z kategorii Kolczyki: jak namówić rodziców na kolczyk w nosie?. chce przebić kolczyk w nosie w studiu piercingu , ale to nie jest w moim mieście i muszę jechać do Kielc ..

Czy na kolczyk potrzebna jest zgoda rodziców.

Trzeba również przypominać dziecku, aby zawsze myło ręce przed dotknięciem ucha lub kolczyka, a szczególną ostrożność zachowało podczas zabaw w piaskownicy, na plaży czy w ogrodzie.Słyszałem o salonach, w których niepełnoletni, za zgodą rodziców mogą wykonać sobie tatuaż, w internecie można znaleźć nawet gotowe formularze na taką okazję.. Także argument - zgodził/a się na paszport, to i wyjeżdżać można - to nie przejdzie.. nie piszcie mi ze lepiej nie isc do kosmetyczki, poniewaz chce przebic dziurki na platku, a do platka mozna uzywac pistoletu.Ile trzeba mieć lat ,żeby móc bez zgody rodziców zrobić sobie kolczyk ?. skasowany 2011-01-22 15:26:59 +30-22.. 2010-05-25 15:54:17 jak namówić rodziców na kolczyk w pępku ?. Znajdź informacje o tym jak wygląda taki zabieg i jak dbać o kolczyk, dowiedz się czy nie masz uczulenia na nikiel.. Podsumowując: 1.. Weź udział w dyskusji i przeczytaj 123 odpowiedziByłam u kosmetyczki ponad 10 lat temu - w studio tatuażu i piercingu nie wykonano usługi, bo byłam małolatą bez zgody rodziców a z chęcią na kolczyk w wardze..

Jak nie masz 18 to musisz mieć zgodę rodzica.

Porozmawiaj z rodzicami, jeśli to konieczne.. xD Ile trzeba mieć lat , żeby nie była potrzebna zgoda rodziców na przkłucie języka/pępka u kosmetyczki ?Ile trzeba mieć lat,żeby móc bez zgody rodziców zrobić sobie kolczyk?. Biznes i Finanse (34554) Biznes i Finanse (34554) Wszystkie (34554) Banki (7592) Bankowość Elektroniczna (47) E-biznes (3850) Ekonomia (1812) Fundusze UE .Czy na przebicie kolczyka u kosmetyczki potrzebna jest zgoda rodzicow?. 2010-03-24 22:32:33 Czy na zrobienie kolczyka w pępku trzeba miec zgodę rodziców ?. jak będziesz miała 18 lat to przecież nic nie będzie mogła Ci zrobić.. Pytania .. 2010-10-30 19:42:19 Ile trzeba miec lat, żeby bez zgody rodziców móc zrobic sobie kolczyka w wardze ?. Co zrobić, żeby wyjechać z dzieckiem, kiedy jedno z rodziców nie wyraża zgodyNie trzeba raczej , moja koleżanka ma 16 lat rocznikiem 16 i u kosmetyczki zrobiła sobie kolczyk w wardze i zgoda osoby pełnoletniej nie była potrzebna .. Czy trzeba mieć koniecznie zgodę od rodziców na kolczyk?. a tak na serio to poczekaj aż urośniesz.. swoją drogą zastanów się czy naprawdę warto sobie robić tego typu ozdobę, pamiętaj że grożą Ci różnego rodzaju komplikacje, bo jakby nie patrzeć jest to pewnego rodzaju zabieg..

Ale w uchu to trzeba mieć zgody.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Będzie odwrót… Mój brat lata temu przyjechał z kolonii zakolczykowany (swoją drogą, kto przebił uszy dziecku w wieku wczesnopodstawówkowym bez zgody rodziców ) Ojciec się nie patyczkował, tylko złapał, wyciągnął kolczyka i wyrzucił.. I nie ma znaczenia to, czy chodzi o wyjazd na stałe, czy tylko na określony czas (np. wakacje).. Chciałabym mieć kolczyk w języku .. Biznes i Finanse (34607) Biznes i Finanse (34607) Wszystkie (34607) Banki (7597) Bankowość Elektroniczna (50) E-biznes (3855) Ekonomia (1813) Fundusze UE .Czy to bardzo boli kiedy robi się kolczyka ?. Pytania .. ja myślę, że tak .. Ja liczę się ze zdaniem swoich rodziców, więc zapytałam ich czy mogę sobie zrobić jeszcze jedną dziurkę i mama powiedziała, że jak się tata zgodzi to mogę, ale tata niestety .zobaczymy czy trafiona, bo po przebiciu odwrotu nie będzie.). 2010-05-21 20:51:57 Od ilu lat mozna sobie zrobić kolczyk w uchu na samej górze?. To odrębne sprawy.. i nie chce jechać na darmo.. koniecznie musi być rodzic ze mną.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. 2011-07-01 10:13:02Rozmowa z rodzicami i zgoda na piercing.. Odpowiedz na ten komentarz.. Ale pomoże w podjęciu decyzji czy przekłuwać w tym a może w innym miejscu niż było to zamierzone.Dyskusja na temat: Kolczyki w Rodzice Radzą - Kobieta - gorące dyskusje..

co do kolczyka w języku to odradzam.

2007-05-16 18:55:54 Czy do przekłucia uszu trzeba zgodę rodziców ?. Odpowiedz na ten komentarz skasowany 2012-03-17 09:48:48Kolczyk w uchu u chłopaka.Gimnazjum .. Znajdź dobre studio 3.zależy gdzie, ja mam w prawym uchu x3 .Moja mama o 3 nawet nie wiedziała ale jeżeli będziesz chciała mieć np w wardze albo w pępku lub smila to lepiej się zapytaj np powiedz że dużo osób ma albo że wiesz o ryzyku (małym) jaki może sie pojawić .Na pewno lepiej żebyś zrobiła to za zgoda rodziców u kosmetyczki niż sama alb z koleżanką jakąś brudną nie od każoną igłą itp .Zobacz 22 odpowiedzi na pytanie: Czy trzeba mieć na to zgodę rodziców?. 2010-01-29 16:41:25 Trzeba miec skończone 18 lat by zrobic kolczyk w języku?. Oczywiście nie będzie to taki efekt jak prawdziwy piercing i nie zastąpi to prawdziwego kolczyka.. W Polsce musisz mieć ukończone 18 lat, aby zrobić sobie kolczyk bez zgody rodziców… Przekłuwanie ucha♪ Jak byłam z kumpelą, bo robiła sobie kolczyk w wardze, to kosmetyczka była spoko i tylko zapytała całkiem na luzie czy rodzice wiedzą, bo potem nie chce żadnych nieprzyjemności.. a nie mogę zgodę pisemną albo nie wiem kurde no ;D a np. nie możesz przyjść ze mną chłopak (20 lat ma) i powiedzieć ze jest kimś z .Czy trzeba mieć na to zgodę rodziców?. 10 miesięcy temu; Mam głupie pytanie, czy gdy przebiję sobie.. 2019-02-21 18:01:36; jak namówić rodziców na kolczyk w nosie.. 2019-02-16 13:27:03; Jak przekonać rodziców do kolczyka smiley'a.. 2019-02-15 22:59:40Poniżej opiszę dokładnie przez pryzmat prawa czy i kiedy potrzebna jest zgoda rodzica na wyjazd dziecka, jak uzyskać zgodę.. Chętnie noszą go kolejne pokolenia nastolatków: nie tylko dziewczęta, i nie tylko przedstawiciele różnych młodzieżowych subkultur.Pytani, czemu tak chętnie przekłuwają sobie nos, udzielają różnych odpowiedzi.. Oczywiście istnieją wyjątki od tej reguły.Rozumiem gdybyś chciała kolczyk w pępku,języku czy brwi !. Czy w cKolczyk w nosie od lat nie wychodzi z mody.. Pani kosmetyczka spojrzała na mnie i sama sobie dopowiedziała, że mam 18 lat (miałam 14).ja 86 i w sumie też z kolczykami było doświadczenie, tylko ja nie pytałam rodziców o zgodę 😀 pierwsze kolczyki miałam na komunię, potem z górki poszło, w uszach po kilka sztuk, potem doszedł w nosie i jeszcze w pępku jak byłam w technikum w 3 klasie, teraz pozostały mi tylko w uszach, choć nie ukrywam,że w nosie bym z .Zgoda obojga rodziców lub opiekunów prawnych jest wymaga przy składaniu wniosku o dokument tożsamości, np. paszportu dla dziecka (natomiast przy odbiorze paszportu może być już tylko jeden rodzic).. Polecam odłożyć trochę pieniędzy i kupić kolczyk ze stali 316L (tej prawdziwej nie bazarowej) lub tytanu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt