Oświadczenia majątkowe komendantów powiatowych policji
Komendant Wojewódzki Policji w Opolu - nadinsp.. Komendant Miejski Policji w Gdańsku - Wojciech Siwek 2. : 13 465 7310 fax: 13 465 7319 Kontakt do nasObowiązek składania oświadczeń o stanie majątkowym nakłada na policjantów ustawa o Policji (art. 62 ust.. Oświadczenia majątkowe Komendantów Miejskich/Powiatowych Policji; Jednostki Policji; Rekrutacja; Budżet Komendy Wojewódzkiej Policji; Majątek; Ciężary publiczne; Dług publicznyOświadczenia majątkowe Komendantów Powiatowych i Miejskich Policji województwa małopolskiego: Komendant Miejski Policji w Krakowie młodszy inspektor Zbigniew NOWAK p.o. Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu młodszy inspektor Krzysztof DYMURAOświadczenia majątkowe Komendantów Miejskich i Powiatowych Policji: 1.. Uzyskał 75 zł z lokaty bankowej.. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu - insp.. Data modyfikacji : 18.12.2013. Rejestr zmian.. Zawiera tylko dane udostępniane przez: Komenda Powiatowa Policji w Radomsku.- oświadczenie majątkowe za rok 2019.. Komendant Powiatowy .W związku z nowelizacją art. 62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP, miejsca zamieszkania i położenia nieruchomości.Oświadczenia majątkowe Komendantów Miejskich i Powiatowych Policji: Komendant Miejski Policji w Gdańsku - Wojciech Siwek Komendant Miejski Policji w Gdyni - Sławomir PachuraOświadczenie majątkowe Komendanta Komisariatu Policji w Kamieńsku..

Oświadczenie majątkowe Komendanta Powiatowego Policji mł. insp.

publikowane jest na stronie BIP Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.. Dawid Warsiński.. Zawiera tylko dane udostępniane przez: Komenda Powiatowa Policji w Bytowie.Komenda Powiatowa Policji w Sanoku ul. Witkiewicza 3 38-500 Sanok tel.. Metryczka Data publikacji : 27.11.2008Komendant Powiatowy Policji w Lesku W związku z nowelizacją art. 62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP .Oświadczenia majątkowe Komendantów Komisariatów Policji podległych KPP Cieszyn - Oświadczenia majątkowe - Oświadczenia majątkoweKomendantów Komisariatów Policji podległych KPP Cieszyn za rok 2011Oświadczenia majątkowe Komendantów Komisariatów za 2014 rok - OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE - Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy Biuletyn Informacji Publicznej - oświadczenia majątkowe 2018Oświadczenie majątkowe Komendanta Powiatowego Policji w Kole publikowane jest na stronie BIP Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.. Jarosław Żurek.. Zobacz też: • Majątki podkarpackich komendantów policji za 2018 rok • Oświadczenia majątkowe komendantów policji za 2017 rokW związku z nowelizacją art. 62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP, miejsca zamieszkania i położenia nieruchomości.Oświadczenia majątkowe..

Oświadczenie majątkowe Komendanta Komisariatu Policji w Przedborzu.

Data publikacji : 19.06.2009.. Dziś przyglądamy się majątkom tych, którzy na co dzień odpowiadają za nasze bezpieczeństwo, czyli komendantów miejskich i powiatowych .Oświadczenia majątkowe W związku z nowelizacją art. 62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP, miejsca .Oświadczenia majątkowe W związku z nowelizacją art. 62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP, miejsca zamieszkania i położenia nieruchomości.W związku z nowelizacją art. 62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP, miejsca zamieszkania i położenia nieruchomości.Oświadczenia majątkowe Komendanta Powiatowego oraz Komendantów Komisariatów Policji powiatu zgierskiego - Oświadczenia majątkowe -Oświadczenia majątkowe Komendantów miejskich i powiatowych województwa lubuskiego - rok 2019 ..

Jarosław Kaleta: - oświadczenie majątkowe za rok 2018, - oświadczenie majątkowe za rok 2019.

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu - nadinsp.. Zawiera tylko dane udostępniane przez: Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu.Oświadczenie majątkowe - Oświadczenia majątkowe - Komenda Powiatowa Policji w Bytowie .. Komendant Komisariatu Policji w Miastku kom.. Data publikacji 02.03.2020 09:02 (pdf 644.63 KB) Komendant Powiatowy Policji w .Oświadczenie majątkowe Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie .. Pliki do pobrania.. Komendant Powiatowy Policji w Sztumie - Tomasz Czaja 18.. KWP w Gorzowie Wlkp.. Zawiera tylko dane udostępniane przez: Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich.Oświadczenia majątkowe W związku z nowelizacją art.62 ustawy o Policji obowiązkowi publikacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej podlegają informacje zawarte w oświadczeniach majątkowych osób pełniących funkcje organów Policji z wyłączeniem danych dotyczących daty i miejsca urodzenia, numerów PESEL i NIP, miejsca .Oświadczenie majątkowe Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie znajduje się na stronie BIP Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.. Metryczka.. Piotr Mąka: - oświadczenie majątkowe za rok 2018, - oświadczenie majątkowe za rok 2019.Oświadczenie majątkowe Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu jest opublikowane na stronie podmiotowej Komendanta Głównego Policji w Biuletynie Informacji Publicznej..

Data publikacji 18.03.2020 08:23 (pdf 256.3 KB)Oświadczenia majątkowe komendatntów policji.

Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim - Bogusław Ziemba 17.. Komendant Miejski Policji w Gdyni - Sławomir Pachura .. Komendant zgromadził 45 tys. 520 zł i 600 euro oszczędności.. 2 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 roku o Policji Dz.U.z 2007 roku Nr 43, poz.277, Nr 57, poz. 390, Nr 120, poz. 818 i Nr 140, poz. 981).Oświadczenia majątkowe komendatntów policji.. Jerzy Robaszewski Komendant KP KłodawaOświadczenia majątkowe za rok 2019 - Oświadczenia majątkowe - Przejdź do menu głównego; Przejdź do treści; Przejdź do wyszukiwarki; Mapa strony; Oświadczenia majątkowe za .. Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej - Dariusz Smoliński.. Jarosława Rzymkowskiego (pdf 865.04 KB) podinsp..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt