Podziękowania i prośby do matki fatimskiej
… Matuchno kochana prosze Cię o potomstwo dla Kasi i Pawła.. Pani Aniołów, Potężna Niebios Królowo, Matko Boża i Matko nasza Fatimska; Tobie Bóg powierzył posłannictwo i władzę, abyś starła głowę szatana, i osłaniała swoje ziemskie dzieciZa wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, św. O. Pio i św. Jana Pawła II, Matki Bożej Kalwaryjskiej proszę o zdrowie ,Boże błogosławieństwo i o dary Ducha Świętego dla Mateuszka, Jakuba i Marii , o szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny i o zdrowie dla całej rodziny.. Ty jesteś dumą naszego ludu i znakiem zwycięstwa nad złem.. Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, łaskę wytrwania na drodze powołania w intencji brata Jana Łukomskiego OFM z okazji 65 rocz.. Poleć Mu także chorego, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie.. Matko Boza,dziekuje Ci,ze jestes,ze mna.. Jak ważne jest to dla nas wszystkich może wskazywać fakt o ilości próśb i podziękowań kierowanych w stronę Matki Bożej.Witaj, Matko Pana, Dziewico Maryjo, Fatimska Królowo Różańca!. Bardzo proszę o dobre życie dla naszego małżeństwa,satysfakcjonującą pracę dla męża,łaskę wiary i nadziei,sens i mądrość.. Ty Jesteś obrazem Kościoła napełnionego blaskiem paschalnego światła.. Prosze Cie,wypros mi u swojego Syna odczuwalne zwyciestwo,milosierdzia Bozego,we wszystkich moich intencjach, ktore nosze w swoim .Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy..

Imię (wymagane) Treść: Prośby lub podziękowania do MBNP.

Formularz do wysłania.. Rzeknij tylko słowo a chory wróci do zdrowia.w kaŻda sobotĘ o godzinie 18:00 w kaplicy matki boŻej odbywa siĘ naboŻeŃstwo nowenny do matki boŻej jasnogÓrskiej - krÓlowej polski w czasie ktÓrego polecane sĄ w modlitwie tysiĄce prÓŚb i dziekczynieŃ do matki boŻej, zarÓwno tych ukrytych w sercach pielgrzymÓw, jak i zapisanych na zŁoŻonych kartkach, oraz przesŁanych przez poniŻszy formularz.Panie Jezu wiem że jesteś i wiem że słyszysz moje prośby, wiem również ze nie jesteś czarodziejską wróżką, ale ja Ciebie tak bardzo proszę Panie wysłuchaj próśb od Matki swojej Maryi i wszystkich Świętych o pomoc dla mnie podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI kocham Cię Jezu, tak bardzo Ciebie Panie proszę pomóż mi błagam pomóż mi, daj .Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.. 13 września przy pięknej jeszcze letniej pogodzie w naszym kościele parafialnym odbyło się kolejne Nabożeństwo Fatimskie.. Przyczyną trwającego tutaj od niepamiętnych czasów… Czytaj więcejPrzede wszystkim wyraża błaganie, bądź prośbę o pomoc osób boskich lub świętych.. Znaku płonącego ognia Ducha Świętego!. Kamila i Adam z Krakowa.. Proszę Bądż obecna ciągle w mojej rodzinie..

Prośby, podziękowania, otrzymane łaski prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza.

Dziś w dniu Matki Bożej Fatimskiej - wiem , jesteś ciągle tą samą Bogurodzicą Dziewicą Niepokalanie poczętą w Wniebowziętą Matką Jezusa Chrystusa , dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją rodziną.. Beata Proszę o modlitwę za Jolę żeby wyszła z długów i żeby z córką nie zostały bezdomne i Mateńko moja Fatimska błagam upros te łaski dla Joli i tę łaskę żeby Paweł .Zapraszamy do lektury podziękwań i próśb, które nadeszły do leśniowskiego Sanktuarium.. urodzin (Te Deum).. Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.W poniższym formularzu zapisz Twoje podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Matki Bożej.. Anna i Krzysztof z Tarnowa.Litania zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej Matko Odkupiciela Gwiazdo morska, do nieba ścieżko najprościejsza, Tyś jest przechodnią bramą do raju wiecznego.. racz podźwignąć, prosimy, lud upadający, w grzechach swych uwikłany, powstać z nich pragnący.Podziękowania i Prośby W intencjach wypisanych na kartkach w kościele lub przesłanych przez „Skrzynkę intencji" na naszej stronie internetowej oraz w intencjach wpisanych do „Księgi Pielgrzyma - Prośby i Podziękowania", modlimy się w naszym Sanktuarium na Górze Miłosierdzia w Pakości szczególnie: - w piątki we Mszy św. o 17.00 w intencjach zbiorowych do Bożego .Prośba do Matki Boskiej Pasierbieckiem o uleczenie mojej siostry Katarzyny z ciężkiej choroby schozofrenii..

Proszę o modlitwę o zdrowie dla naszej całej ...Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza, aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.. Podziękowania - wezwania dziękczynne.. Litania Zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej wg Jana Pawła II Fatima, 13.05.1991 r.2.. Dla Ciebie śpiewamy ku Tobie wołamy dziś wraz: Matko Fatimska, módl się za nami.. Matko Boża Płaszowska, prosimy Cię o dar potomstwa, uzdrowienie z niepłodności dla której medycyna jest bezradna.. Wszystkie karty zostaną przekazane do Sanktuarium Matki Bożej Rózańcowej w portugalskiej Fatimie.Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy I O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją.. Błogosławionaś Ty między niewiastami!. Uprzejmie proszę o nieustanną modlitwę do Matki Bożej za mojego tatę Mieczysława Andrzeja za uwolnienie od działania złego ducha i uzdrowienie z ciężkiej choroby.. Rzeknij tylko słowo, a chory wróci do zdrowia.. Od 31 października 2002 roku, zarówno drewniany kościół w Haczowie, jak i stojąca obok niego nowa świątynia, stanowią Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haczowie..

Niepokalana 1.Swoje prośby i podziękowania do Matki Fatimskiej można kierować poprzez serwis Twoje światło w Fatimie.

Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi .Nowenna za chorego do Matki Bożej Fatimskiej Matko Boska Fatimska, Twój Boski Syn wysłuchuje każdą Twoją prośbę.. Ja bardzo dobrze,wiem,ze Ty mozesz mi wyblagac u swojego Syna,to o co prosze,wiec nie daj sie dalej prosic i przemow do swojego Syna i wyblagaj mi to o co prosze,wyblagaj mi na chwale Boza milosierdzie i zwyciestwo,we wszystkich intencjach,ktore nosze w swoim sercu.Prośby i podziękowania za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej .. Następnie karta zostanie przez nas dostarczona w Twoim imieniu do Sanktuarium Fatimskiego w Portugalii - najważniejszego na świecie miejsca kultu Matki Bożej Fatimskiej i .Modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .. Matko Boska Nieustającej Pomocy, Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę.. Bądź z nami w każdy czas i nie opuszczaj nas.. Imię (wymagane) Treść podziękowań .Moja corka dzis zawiera zwiazek malzenski.Prosze o modlitwe o Boze blogoslawienstwo dla mlodych na nowej drodze zycia oraz opieke Matki Bozej Fatimskiej.. Mateńko Przenajświętsza błagam Cię miej w opiece moja mamę i uproś dla niej łaskę zdrowia.Prośby do Matki Bożej Płaszowskiej Matko Boża Płaszowska, z całego serca prosimy Cię o dar potomstwa, o poczęcie i urodzenie upragnionego dziecka.. Nie odmawiaj nam tej łaski, gdyż chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci.Fatimska nasza Pani, Dziewico Różańcowa, Słoneczna, pełna łaski, Matuchna i Królowa.. Agnieszka, 13.07.2014 r.PROŚBY I PODZIĘKOWANIA.. Twoja opieka dla mnie jest niezbędną i owocną podstawą duchowości rodziny.Sylwia: 15.07.2020, 13:57: Maryjo,Matko wszystkiego co dobre.. Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi .O Mateńko Fatimska Tobie zawierzam nasz los,życie mojej całej rodziny,ochronę i obronę przed złym duchem.Tobie powierzam moje dziecko,jej dalszą edukację i drogę do Boga by stała się godnym chrześcijaninem ,szlachetnym człowiekiem.Ty jako Matka Najswietsza ,prosxe Cię wskazuj jej drogę by nie zboczyła na rozstaju dróg,przytul jak Matka i ochraniaj swym Macierzyńskim .Modlitwa do Matki Bożej Fatimskiej.. Poleć mu także chorego NN, za którego w pokorze modlimy się do Ciebie.. Obietnico miłosiernej miłości Ojca, Nauczycielko głoszenia Dobrej Nowiny.. Sama korzystałam z możliwości zapalenia świecy 7 dniowej, dzięki której przez siedem dni siostry zakonne modliły się w mojej intencji, za co jestem bardzo wdzięczna.Matka Boża Bolesna.. Fatimska nasza Pani, potężna Twa przyczyna, Orędowniczko nasza, nadziejo Ty jedyna..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt