Rezygnacja z karta multisport dla osoby towarzyszącej
Druk zgody - pracownik.. W ramach dodatkowych opcji można poprosić pracodawcę o wydanie adekwatnej karty również dla np. żony, dziecka, czy przyjaciela.Warunkiem zamówienia Karty dla Osoby Towarzyszącej jest zamówienie / posiadanie aktywnej karty MultiSport dla pracownika.. Stwierdziłem, że można by wziąć karty na swoją firmę.. Dla jednej osoby towarzyszącej - (koszt całkowity 166,13 PLN) brutto.Nie ma takiej możliwości, wraz z rezygnacją pracownika dokonywana jest dezaktywacja zgłoszonej przez pracownika osoby towarzyszącej.. Jeśli wolimy uprawiać sport z osobą towarzyszącą, a posiadamy Kartę Multisport, nie musimy wybierać.. Umożliwia między innymi proste i szybkie wyszukiwanie obiektów znajdujących się w okolicy, uwzględniając wybraną formę aktywności (np. siłownia, basen, joga, crossfit).Osobami uprawnionymi do korzystania z kart MultiSport są pracownicy zatrudnieni w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum oraz osoby towarzyszące.. Zasady korzystania z programu Multisport.. Zgłoszenie na kartę MULTISPORT.. Koszt dla jednego dziecka - Karta multiSport Kids wynosi 86,97 PLN brutto.. Pogadałem z ludźmi w biurze i zdecydowałem się na wysłanie zapytania do benefitu.. Kasy swoim klientom nie zwraca, za to na przykład proponuje im „ćwiczenia w piżamach dla całej rodziny".Pracownik może co miesiąc podjąć decyzję o zmianie typu karty, rezygnacji z karty, dopisaniu się do Programu lub zgłoszeniu członków rodziny Pracownik zgłoszony do Programu może zgłosić 1 os. towarzyszącą ( to osoba >15 r.ż), 2 seniorów - jest to osoba po 60 roku życia i 3 dzieci ( dzieci to osoby do 15 r.ż..

Ile kosztuje karta MultiSport dla osoby towarzyszącej?

Możesz jednak wykupić kartę dla osoby towarzyszącej i zaprosić do wspólnych ćwiczeń znajomego, który nie uczestniczy w programie Benefit.. Opłata za kartę dla pracowników, po dofinansowaniu z ZFŚS, wynosi 28,50 zł; opłata za kartę dla osoby towarzyszącej nie uwzględniająca .KOSZT KARTY FITPROFIT dla: Osoby Towarzyszącej - 149,00 PLN brutto Dziecka - Karta Pełna - 89,00 PLN brutto Dziecka - Karta BASENOWA - 36,90 PLN brutto Około 3500 obiektów na terenie całej Polski Jesteśmy w ponad 550 miastach w Polsce Około 1200 rabatów z zakresu sportu, zdrowia, pielęgnacji,zawartej z Klientem, który na mocy tej umowy umożliwił Użytkownikom korzystanie z Programu MultiSport (dalej jako „Klient").. Koszt karty zależy m.in. od liczby pracowników zatrudnianych przez konkretną firmę, a także od sposobu dokonywania płatności.Z kartą MultiSport możesz ćwiczyć tak, jak lubisz!. W takiej sytuacji nastąpi dezaktywacja Karty tego Użytkownika oraz Kart osoby towarzyszącej lub dzieci zgłoszonych przez Użytkownika do Programu MultiSport z końcem bieżącego okresuRezygnacja z Programu MultiSport oznacza dezaktywację Karty tego Użytkownika oraz Kart osoby towarzyszącej lub dzieci zgłoszonych przez Użytkownika do Programu MultiSport z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego wskazanego w umowie zawartej z Klientem.Zgłoszenia na kartę Multisport i rezygnacje przyjmowane są do 5-go dnia miesiąca na miesiąc następny..

Warto zaznaczyć, że ta karta obejmuje tylko pływalnie.życia.

Jeśli spełniasz ten warunek zaloguj się na platformę MultiKafeteria i skorzystaj z linku „ Zgłoszenie do programu MultiSport " (link znajduje się pod nazwą usługi widocznej na formularzu zamówień).Lekarz, który zakupił Kartę dla siebie może zakupić Karty dodatkowe dla 1 osoby towarzyszącej i/lub 3 dzieci (dla osoby towarzyszącej i dzieci obowiązuje ten sam rodzaj karty jaką zakupił Lekarz): Multisport Plus - os. towarzysząca 173,34 zł, basen dla dziecka 40 zł, karta rozszerzona dla dziecka - 86,18 zł; Multisport Classic .. Gdzie mogę sprawdzić czy moja karta jest aktywna?. Karta MultiSport Dziecko to specjalna oferta, skierowana dla dzieci do 15 roku życia.. Popytajcie wśród rodziny lub znajomych czy w ich firmie nie ma takiego systemu.OŚWIADCZENIE O rezygnacji z karty MultiSport .. 3 karty dla 1 pracownika) dziecka poniżej 15-go roku życia - karta MultiSport KIDS (taniec, sztuki walki, basen, ścianka wspinaczkowa, grota solna), 1 karta dla 1 pracownikaNatomiast osoby towarzyszące, które za kartę płacą więcej (ok. 130 zł) częściej z niej korzystają - zauważa pracownica branży PR.. Wybieraj spośród kilkudziesięciu różnych aktywności, dopasowanych do Twojego stylu życia..

Nie kosztuje to dużo więcej niż zwykła karta pracownika.

Korzystasz z niej tylko Ty.. Pracownik ma możliwość zgłoszenia tylko jednej Osoby Towarzyszącej korzystającej z tego samego typu Karty jak Pracownik wskazujący Osobę Towarzyszącą.. To samo dotyczy kart Multisport dla dzieci.. Ćwicz indywidualnie, w parze lub w grupie znajomych!30 kwietnia upłynął mój ostatni dzień z kartą Multisport.. Druk zgody - osoba towarzysząca.. Żądanie zaprzestania przetwarzania danych zgłoszone przez Użytkownika jest równoznaczne z rezygnacją z Programu MultiSport.. Z tego względu nie jest odprowadzany dodatkowy podatek.. W celu uzyskania karty MultiSport należy złożyć druk zgłoszenia do 10 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc korzystania z karty.. * Zobowiązuję się do zwrotu karty MultiSport, najpóźniej do 5 dnia miesiąca od którego zgłaszam rezygnację.Karta MutiSport dla osoby towarzyszącej zapewnia dostęp do pełnej oferty usług partnerskich (podobnie jak karta typu „Pracownik").. Pieniądze nie tylko motywują do korzystania z karty.Próba wykorzystania karty niezgodnie z przeznaczeniem może skutkować jej zatrzymaniem przez pracownika siłowni lub innego obiektu sportowego.. Karta obejmuje usługi: • sztuki walki • basen • basen letni • zajęcia taneczne • grota solnaKarta - karta wydana przez Benefit uprawniająca do korzystania z usług w ramach Programu MultiSport, Klient - oznacza podmiot, który na podstawie umowy z Benefit umożliwił swoim pracownikom, zleceniobiorcom lub współpracownikom, ich osobom towarzyszącym lub ich dzieciom korzystanie z Programu MultiSport,Z drugiej strony, karta MultiSport Plus (bez ograniczeń ilości wejść) dla osoby towarzyszącej może kosztować 180 złotych - dla mnie to już mało opłacalna sprawa..

Karta MultiSport Kids jest to karta wyłącznie dla dzieci do 15 roku życia.

Rok temu ta błyszcząca, srebrna karta była dla mnie spełnieniem marzeń.Karta MultiSport jest imienna.. Nazwisko i Imię .. Wydział/jednostka organizacyjnaosoby towarzyszącej dorosłej -1 karta dla 1 pracownika dziecka poniżej 15-go roku życia - wstęp wyłącznie na pływalnię (max.. Dzięki niej, każde dziecko, uzyska dostęp do wybranych obiektów basenowych.. Najlepiej jeśli zapytasz o dokładną kwotę swój dział HR.Ze 4 lata korzystałem z Multisporta jako osoba towarzysząca płacąc od 140 zł do 175 zł na koniec/mc.. Rezygnacja z Programu MultiSport oznacza dezaktywację Karty tego Użytkownika oraz Kart osoby towarzyszącej lub dzieci zgłoszonych przez Użytkownika do Programu MultiSport z końcem bieżącego okresuWyszukiwarka Obiektów OK System - dostępna dla systemów Android oraz iOS.. Druk zgody - dziecko.. Odpowiedzieli z ceną w miarę spoko.6.. Opłata za kartę, uwzględniająca dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wynosi 28,50 zł miesięcznie, opłata za kartę dla osoby towarzyszącej nie .Karta Multisport Dziecko oraz karta MultiSport dla osoby towarzyszącej.. W celu uzyskania takich informacji skontaktuj się z Działem HR u swojego pracodawcy bądź skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu 22 371 .Większość usługodawców zawiesza opłaty abonamentowe, ale operator karty Multisport zaryzykował i poszedł pod prąd.. ).Nie, karta dla osoby towarzyszącej nie jest dofinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - osoba towarzysząca ponosi jej pełny koszt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt